Hairforte Beklenti

hairforte-sprey-7

Uygulamaya başladıktan sonra 1-3 ay içerisinde ilk göreceğiniz etkisi saç dökülmenizde azalma olacaktır, ilk haftalarda anagen fazına geçiş sebebiyle dökülmede artış olsa da uygulamanın devamında dökülmenin durduğunu ve daha kaliteli olarak geri çıktığını fark edeceksiniz.

Uygulamanın devamında dökülmenin durmasına ek olarak eğer varsa tüyleşmiş saçlarda kalite artışı görülmeye başlayacaktır, bu etkisi sayesinde tüyleşmiş saç telleriniz eski kalitesine erişmese de ciddi kalite artışı sayesinde saçlarınızda sıklaşmayı fark edeceksiniz. Saçlardaki bu kalite artışı ilk bir yılda daha belirgin olacak ve 2 yıla kadar devam edecektir. Bu sürenin uzunluğu saçın yaşam biçimine bağlıdır bunun en tipik örneği bebeklerde önce dökülen saçların 2-3 yılda kaliteli hale gelmesidir.

Hairforte’un etkili olmayabileceği uzun yıllar önce dökülmüş ve cildin tamamen parlak hale geldiği tam kellik durumlarında ve saçkıran hastalığında denenebilir ancak beklenti çok daha sınırlı olmalıdır.

Yanık izi, yaralanma izi, ameliyat izi, çekiştirmeye bağlı saç kayıpları gibi durumlarda hiç etkisi olmayacağından hairforte kullanmak anlamsız olur.

Bazı piyasa ürünlerinin tanıtımında sıkça kullanılan “% 100 saç çıkarır” , “eski saçlarınıza kavuşacaksınız” , “süper etkili formül” , mucizevi ixir” gibi bilimsellik dışı ve tüketiciyi yönlendirici cümlelerden etkilenmeden makul ve mantıklı beklentileriniz olmalı.

sac-dokulmesi-kellik

1 Comment

Add a Comment
  1. bu ilaç sakal çıkarırmı acaba, 19 yaşındayım sakallarım kolumdaki tüy gibi
    Uzman
    Sakal kıllarınızda kalite artışı sağlayabilir ama ilac kesince eski haline döner, kalıcı olmadığı için sakal çıkarmak amacıyla kullanımı önerilmez.Bu tüm bölgesel kullanılan ürünler için geçerlidir.Sabırlı olursanız hormonların etkisiyle normal sakala dönecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HairForte Sprey © 2018