Hairforte yan etkileri

Bölgesel kullanılan ürünlerin genellikle ciddi yan etkilerine rastlanmaz bazı alerjik ürünlerde ciltte alerji, bazı tahriş edici ürünlerde ciltte irritasyona rastlanmaktadır.

Hairforte spreyde kullanılan aktifler en uygun dozlarda kullanıldığı için optimum etki elde edilirken cilt tahrişine rastlanmaz, alerjik reaksiyon kişisel hassasiyetten kaynaklanan bir durumdur ve saç spreyleri arasında en az alerji görülen ürün hairforte spreydir. Alerji görülmesi durumunda ürün kullanımına ara vermek yeterlidir.Tekrar başlandığında yeniden alerji olması durumunda www.hairpharma.com.tr resmi satış sitemizden antialerjik formu sipariş edebilirsiniz.

hairforte-sprey-2

20 Comments

Add a Comment
 1. 8 Ekim 2020 de Saç ekimi yaptırdım.3.haftadan itibaren Hairforte kullanmaya başladım.Saç derisinde soyulma ve kabuklanma başladı.Bırakmayı düşünüyorum.Ne dersiniz?

  1. Alerjik reaksiyon olmuş, bırakmalısınızz. Başka spreyde kullanmayın, Yine reaksiyon olur.

 2. Merhaba hocam, bir kaç gündür hairforte kullanıyorum deri de kızarıklık ve kabuklanma meydana geldi erkenden böyle şeylerin olması normal mi yoksa ara mı vermem lazım.

  1. Hassas iseniz olabilir, kesmelisiniz.

 3. Merhabalar adim fatma bende erkek tipi sac dokulmesi var uc gundur hairforte kadin kullaniyorum fakat sacimda kasinti oluyor sizce birakmalimiyim ya da erkek icin olani kullanmalimiyim

  1. Kanlanmanın artması nedeniyle kaşıntı olabilir, devam edebilirsin

 4. merhaba tepe bölgemde çok az seyreklik var haırforteden 2-3 püskürük yeter mi? ilk spreyimi yoksa xpecia tabletimi kullanmalıyım doktorum sprey bitince tablete geç dedi ayrıyetten spreyin ve tabletin cinsellik açısından yan etkisi var mı ?

  1. Her ikisini birlikte kullanman daha iyi olur. Cinsellik üzerine bir yan etkisi yok.

 5. cinsel yönden yan etki yapmaz diyosunuz dht yi bölgesel etkikiyor diyorsunuz ama ben inanmıyorum 10 gündür kullanıyorum resmen ereksiyona yan etki yaptı 2 gün sonra üroloğa ve tekrar dermotoloğa gidip sorucam.

 6. 1 aydır kullanıyorum 1 kutu bitirdim. Her akşam yatmadan önce kullandım. Kullanim talimatında günde 2 kez yazıyor fakat günlük yaşantımı etkilediği için o şekilde kullanamadim. 4.haftaya girdiğimde çok aşırı dokulmeler başladı bu normal mi. Hiç bu kadar saçımın döküldüğünu görmemiştim. Devam etmelimiyim. Dökülme duracakmidir.

  1. Normal, minyatürleşen saçlarınız dökülüyor.

 7. Merhaba. 8 aydır kullanıyorum. 23 yaşındayım erkeğim. Daha önceden de yorum girmiştim. Bu yorumu soru için değil diğer kullanıcılara tecrübe olsun diye yazıyorum. Saçlarımda dökülme yoktu, ben dökülme başlamasın diye kullanıyordum. Saçlarımda bir gürleşme hissettim ama emin olamamıştım Dün doktora kontrole gittim. Tek kökten 2şer 3er çıkan saçlarımın olduğunu gür olduğunu söyledi. Ben koronal süturun önüne kullanıyordum dökülme oralarda çok yoğun olur oralarda başlar diye. Sen daha geriye de sür normalde ön taraf daha seyrek olur sende ise ön taraf çok gür dedi.
  Diğer dökülme önleyici formülleri de konuşuyorduk doktorumla. Hairforte’un özelliği saç çıkarmasının yanı sıra yan etkisinin nadir ve hafif olması. Biz gençlerde bu yüzden daha iyi. Ben kullanırken başlarda çok hafif kaşıntı yapıyordu sonra geçti. Yukarda belirtilen yan etkilerden hiçbirini yaşamadım. Diğer marka saç çıkarıcı serumlar daha agresif. Ciddi yan etkileri oluyormuş anladığım kadarıyla.
  Ben doktoruma danıştığımda hairforte önermişti. Daha ciddi dökülmelerde veya farklı yaş gruplarında diğer markalara göre etkinliğini bilmiyorum ama hairforte’u ben kullanıyorum ve şuan oldukça memnunum. Hairforte’un etken maddesi procapil diğer saç çıkarıcılara göre daha yeni keşfedilmiş bir madde olduğu için şuan daha o kadar meşhur değil. Zamanla daha yaygınlaşır gibime geliyor. Yabancı kaynakları okuyun veya saç dökülmesi ile ilgili yerli yabancı blogları youtube kanallarını takip edin. Ben procapil hakkında daha olumlu yorumlar gördüm. Tecrübelerim, ürünün sitedeki açıklamalarıyla birebir örtüştü. Umarım yorumum herkes için faydalı olur. Hair pharma’ya teşekkür ediyorum

  1. Olumlu geri dönüşünü için teşekkür ederiz

 8. Hairfort sprey ve tableti yaklaşık 10 gün önce Eczaneden aldım. Kullanmaya başladım. Saç derisinde kızarıklık ve kabuklanma oldu. Alnım ve yüzümde de kızarıklıklar ve Şişme oluştu. Ne yapmalıyım.

  1. Size alerji yapmış, bırakmalısınız

 9. Hairfort sprey ve tablet kullandım alerji yaptı. Sadece tableti kullansam yinede alerji yapar mı.

  1. Hairfort sprey kullanıyorum yaklaşık 20 gündür dökülmelerim vardı doktorum önermişti hafif kepek yaptı bir kaç gün sonra geçti fakat saçlarım normalinden daha çok dökülmeye başladı bırakmalı mıyım ??

   1. Dökülmede artış ve kepek yapması normal. Çünkü alttan kaliteli kıl kökleri gelişimi hızlandı ve kepeğinde nedeni hücre yenilenmesi hızlandığı için kepek de artış görülebilir

 10. 3 aydır hairforte erkek sprey kullanıyorum 10 gündür çok ciddi kaşıntı ve kepek başladı. Kaşıntı o kadar fazla kü bazen uykumu kaçırıyor, yatamıyorum. Ne yapmalıyım?

  1. Alerjik neden olmuş, kesmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HairForte Sprey © 2018