Hairpharma

Hair Pharma, 2004 yılında tıp doktorlarına saç ekimi, saç ve saçlı deri hastalıkları, lazer uygulamaları, kimyasal peeling gibi estetik ve kozmetoloji konularında eğitim vermek amacıyla Sağlık Bakanlığı izniyle uzman doktorlar tarafından kurulmuştur. 2004-2006 yılları arasında 420 doktora “medikal estetik uygulamaları” sertifikası vermiştir.

2006 yılında Sağlık Bakanlığı’nın Hair Pharma ve diğer 7 okulun görevine son vermesiyle fonksiyon değiştirmiş ve yeni bir misyon üstlenmiştir.

Yeni yapılanmayla saç problemi yaşayan insanları, birçok bilimsellikten uzak ürünlerden kurtarıp bilimsel ve güvenilir ürünlerle tedavilerine katkı sağlamaktır. Çalışmaları gerek yurt içinde uzman doktorlar ve kimyagerler tarafından yapılmış gerekse yurt dışında bu alanda yapılan çalışmalardan yararlanarak insanları en doğru ürünlerle buluşturmaktır. Ürettiği ilk üründen bu yana saç sorunu yaşayanlara en doğru ve bilimsel seçeneği sunmayı amaç edinmiştir.

Hair Pharma, bünyesindeki ekibimizle gerek klinik gerek üretim ve AR-GE alanında profesyonel bir kadro ile çalışmaktadır. Belirttiğimiz amaçlar doğrultusunda üretimlerimizi yurt içerisinde gerekli tüm donanım ve belgelere sahip Türk Laboratuarları ve Üretim Tesislerinde gerçekleştirmektedir. Biz Hair Pharma olarak, saç dökülmesi alanında Türkiye’nin en büyük laboratuarlarından birine sahip olmak ve bu başarımızı yine saç sorunlarına yönelik çözümlerde kullanmayı hedefliyoruz. Orta vadede dünya çapında saç problemleri hakkında bilimsel çalışmalar yapan büyük bir kurum olmak hedeflerimiz arasında. Hair Pharma kendi yaptığı bilimsel çalışmalar dışında yurt içi ve yurt dışında gelişen tüm bilimsel yayınları ve çalışmaları da yakından takip etmektedir.

Hairforte Hair Pharma tarafından geliştirilmiş bir formüldür ve Türkiye’de üretilen ilk procapil içeren spreydir ve % 2 kadın, % 3 erkek formlarıyla üretimi yapılmaktadır.

Hairforte sprey üreticisi hakkında dafa fazla bilgi için tıklayınız. https://www.hairpharma.com.tr

2 Comments

Add a Comment
  1. Iyi gunler. Bende seboreik dermatit var. Fakat bu hastaliktan yipranan saclarimi guclendirmek icin antialerjik formunu almak istiyorm ama çogu eczanede yok. Nasil alabilirim yardimci olabilir misiniz?
    Uzman
    Firmayı 02126630434 ya da 444 3 722 arayarak bilgi alabilirsiniz.

  2. Merhaba hairfortenin antialerjik spyrey ini nasıl temin edebilirim?
    Uzman
    Firmayı 02126630434 ya da 444 3 722 arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HairForte Sprey © 2018