Kalite ve Ürün Güvenilirliği

hairforte-sprey-6

Hair Pharma saç ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir kurumdur. Ürettiği her ürünün son kullanıcıya kusursuz şekilde ulaşması için gereken tüm yatırımlarını yapmıştır.

Bir çok ürünün sahtesinin yapıldığı ortamda Hair Pharma ürünlerinin sahtesinden % 100 korunabilmek için ürünlerinde çeşitli önlemler almıştır.

Türkiye’de sadece Hair Pharma ürettiği tüm solusyonlarda şişe gövdesinde kabartma şeklinde ve damlalıkların cam kısmında silinemez yazıyla “Hair Pharma” yazısı bulunmaktadır.

Nakil esnasında dökülme şeklinde ürün kaybını engellemek için kutu içine damlalık ve sprey konmakta şişe daha güvenli kapak tekniğiyle kapatılmaktadır.

erkeklerde-sac-dokulmesi

12 Comments

Add a Comment
 1. Urun şişesinin kabartmalı olması içeriğinin sahte olmadığı anlamına gelmez. Bir siteden aldığım hair forte ambalajı gerçekti ama solüsyon değiştirilmişti.bence bunun için de bir önlem alınmalı.urunu ilk sizin actiginizdan emin olmalısınız.bence dışınada bir koruyucu ambalaj yada su şişelerindeki gibi bir kapağı ilk sizin actiginizi belrtecek bir sistem yapılmalı
  uzman
  Saç spreyleri genelde bu şekilde üretim yapıyor, ama araştırıp mümkünse değiştirme yoluna gidebiliriz.

  1. Aynen öyle ben de internetten aldım ve sahte olduğuna eminim,3 kutu aldım napıcam bilmiyorum
   Uzman
   Hangi siteden temin sağlıyorsunuz? Şuan piyasada sahte ürünümüz bulunmamaktadır.

   1. Merhabalar iyi çalışmalar bende n11 sitesinden 3 kutu urunuzu aldım ama ilk aldığım ürünlere göre rengi çok daha açık seffafa daha yakındı eskisi pembe rengi daha yoğundu bu sahte olduğu anlaminami geliyor acaba ilk sorun bu ikinci sorum ise eczaneyle arada ciddi bir fiyat farkı var ikincisinde bundan dolayı iskillendim sizce sorun olurmu orjinalmidir ve rengi neden daha şeffaf yardımcı olur crvaplarsaniz sevinirim teşekkürler

    1. Hayır.bitkisel extractlar kullanıldığı için zaman zaman renk farkedebiliyor.içerik ileilgili sorun yoktur.fiyat farkının nedeni eczanelerde eleman çalıştırmanın maliyeti,kira maliyeti vb nedenler eklenince internet fiyatı daha ucuza olabiliyor.sonuçta internettede satanlar genellikle eczaneler.

 2. Benim şu an sldığım ürün sahte mi yoksa siz mi kaliteyi bozdunuz emin değilşm. Kutudan damlalık çıkmadı1. Spreylerin pompa başlığı üç kutuda da iki üç kullanımdan sonra bozuldu2. Ki , eskiden kullandıklarımda hiç böyle olmazdı. Şişenin dibinde kristalleşmiş şeker tanecikleri görünen şeyler var. 3. Bu nedir sizce. Doğru ürünü nereden alayım?
  Uzman
  Ürün içeriği yoğun olduğu için kristalleşme olabiliyor,ortalama 25 derecede saklamalısnız soğuk nedeni ile kristalleşme varsa iyice çalkaladıktan sonra kullanmalısınız.

 3. Biri eczaneden biri internetten olmak üzere iki kutu kullandım. İnternet üzerinden aldığımın rengi daha açık ve ilk kullandığıma göre saçımın üzerindeki etkiside farklı gibi. Eczaneden aldığım saçta hafif sertleşme yapıyordu internetten aldığım ise daha çok yağlılık hissi veriyor. Ürün sahte olabilir mi?
  Uzman
  HP ürünlerinin sahte olma ihtimali yok,kutudaki kabartmayı kontrol edermisiniz.

  1. Merhabalar trendyol üzerinden ürününüzü aldım ancak hiç bir üründe olmayan koku sorunu var çok kötü kokuyor sahte olduğundan şüpheleniyorum yani koku nefesimi kesti

   1. merhaba
    konu araştırılıyor.bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

 4. Hairforte umarım bu yazdığımı olursunuz ve düzeltmeye gidersiniz. Kullanmış olduğunuz sprey başlıkları birkaç kullanımdan sonra bozuluyor,bunun yanı sıra son zamanlarda kutudan damlalık apartı çıkmıyor sprey bozulunca ikinci seçenek olarak damlalık kullanılıyordu damlalık koymadığınız için ürünü nasıl kullanmamızı beklıyorsunuz lütfen bu konuyla ilgili çalışma yürütün çünkü bu konudan birçok kullanıcı şikayetçi

  1. Merhaba
   Hairforte spreyin içeriği yoğun olduğu için kristalleşme olabiliyor. Bu nedenle kullanmadan önce iyice çalkalanması, oda ısısında saklanması eğer bütün bunlara rağmen sprey başlığında sorun yaşarsanız duru sudan geçirmenizi böylece takılan kristal varsa temizlenecektir. Damlalık bazen unutulabiiliyor ama firmadan isteyebilirsiniz.

 5. Eczaneden aldığım hairforte spreyde herhangi bir koku yokken internetten aldığımda ispirto kokusuna benzer bir koku var. Orjinalligi konusunda tereddütteyim. Kutuda kabartma vardı ama şüphe içindeyim.

  1. bu konu araştırılıyor.bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HairForte Sprey © 2018