Hairforte Sprey Uzman Görüşü

hairforte-sprey-8

Hairforte diğer bilimsel ürünler gibi ilk olarak anagene değişimini artırır. Bu sebeple kullanıcıda ilk fark edilen bulgu saç dökülmesinde artış olabilmesidir. Bu durumda kullanıcı paniğe kapılabilir, dökülme artışının kılın dönem değişiminden kaynaklandığı ve dökülenlerin daha kaliteli olarak yeniden çıkacağı anlatılmalıdır. Buna en uygun örnek çocuklarda süt dişinin dökülüp yerine kalıcı ve daha kaliteli dişin çıkması verilebilir.

Yeterli klinik çalışma yapılmadığı için Hairforte Bayan veya Hair Forte Erkek GEBELİK durumlarında kullanılmamalıdır.

Kadınlarda yoğun seyreden kadın tipi dökülmede (allopecia totalis) ve erkek tipi dökülmelerde HairForte Erkek formu tavsiye edilebilir.

Seyrekte olsa ciltte alerjik reaksiyona rastlanmaktadır. Bu durumda bütün allerjik reaksiyonlarda olduğu gibi ürünü kesmek yeterlidir.

Follikül kaybının geri dönüşümsüz aşama olan fibrozis (saçlı derinin tamamen parlak aşamaya gelmiş olması) seviyesinde etkili olma ihtimali düşüktür.

Hairforte Sprey Formülü

Hairforte’un formülü oluştururken procapil üreticisinin verileri ile yetinilmemiş saç dökülmesi tedavisinde bölgesel olarak kullanılan ürünlerle ilgili geniş literatür araştırmaları yapılmış bu literatür bilgileri saç sorunları konusunda birikimli ve tecrübeli uzman doktorlara onaylatılmıştır.

İçeriğinde sadece procapil bulunan diğer spreylerden daha etkili bir içerik belirlenmiştir. Procapile ek bitkisel aktifler sayesinde kullanıcı memnuniyeti % 90’lar seviyesindedir.

Dermatologların ve Saç Ekim Uzmanlarının Tercihi

2018 yılında dermatologların en fazla reçete ettiği saç spreyi Hiarforte Sprey’dir. Bu tercihin en önemli sebebi dermatoloji uzmanının hastalarından geri dönüşlerdir. Üretici firma olarak bizim ürün sorumlularımızı bile şaşırtan sonuçlar görmekteyiz.
Yasal olarak öncesi – sonrası fotoğraflar paylaşılamadığı için sayfamızda hasta fotoğraflarına yer veremiyoruz.

sac-dokulmesi-sorunu-nedenleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HairForte Sprey © 2018