Hairforte Sprey Kullanım Şekli

Hairforte sprey + damla kullanım şekli

hairforte-sprey-4

Kullanmadan önce ürünün şişesini iyice çalkalayınız.

Ürünü kuru saçınıza uygulayınız.

O uygulama saatlerinde banyo yapacaksanız banyodan sonra uygulayınız ancak banyo yapmayacaksanız direk kullanabilirsiniz.Banyo sonrası kullanmanın sebebi uygulamadan 4-5 saat sonraya kadar etkisinin devam etmesidir.

Seyrekleşmiş yada dökülme olan bölgeyi ıslatacak şekilde her uygulamada damlalık ile toplam 1 ml damlatınız yada sprey ile 6 püskürtme yapınız.Uygulama alanı geniş değilse ve daha az ürünle ıslaklık sağlayabiliyorsanız ihtiyaç kadar kullanınız.

Saçtaki olumlu değişimlerin görülebilmesi için gereken en kısa süre 3 aydır bu sebeple diğer bütün saç ürünleri gibi hairforte spreyi günde iki doz olarak en az 3 ay aralıksız kullanmalısınız.ilk 3 aydan sonra beklenen sonucu elde ettinizse kullanım sıklığını günde iki defaya düşürebilirsiniz.

Püskürtme yada damlatma işleminden sonra parmak uçlarınızla saç diplerinize 30 saniye kadar masaj yapınız.

Olumlu etkileri net bir şekilde gözledikten sonra

İlk üç ay kullanımdan sonra günde tek doza düşürebilirsiniz.6 ay kullanım sonrası istenilen sonuç elde edildiğinde iki günde bir dozuna inebilirsiniz.Dökülmede artış fark ederseniz yeniden günlük bir veya iki doza yükselmelisiniz.

Kadın tipi saç tipi saç dökülmesi ise bir yılın sonunda ürünü tümüyle kesebilirsiniz.

sac-dokulmesi-hairforte

22 Comments

Add a Comment
  1. Merhabalar. Ben yaklaşık bir yıl Hairforte spreyi, Xpecia tableti ve Sebamed günlük kullanım şampuanı kullandım (ilk 4-5 ay PRPde yaptırıyordum). Yaklaşık 2 ay önce tableti bıraktım ve son bir aydırda spreyi bıraktım. Şimdi ise Sebamed günlük kullanım şampuanı ve zinco tablet kullanıyorum. Son günlerde çok aşırı olmasada Ramazan’ın etkisi ile saç dökülmem biraz artı sanki.. benimde Son kullandığım Hairforte spreyimde bitmemişti yeniden kullanmaya başlıyım dedim. Kullandığım ilk gün hem sürüp mesaj yaptığımda hemde sabah kalktığımda yastıkta normalinden çok saç dökülmüştü. Kullanmaya devam mı etsem yoksa artık kullanmasam mı karar veremedim. İyi günler..

    1. Ne kadar süre ara veediniz bilmiyorum ama saçlarınızın dökülmesini istemiyorsanız ürün kullanmanız gerekir.kullanıldığı sürece etkilidir genetik dökülmede.önemi yok diyorsanız siz bilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HairForte Sprey © 2018