Hairforte Sprey Kullanım Şekli

Hairforte sprey + damla kullanım şekli

hairforte-sprey-4

Kullanmadan önce ürünün şişesini iyice çalkalayınız.

Ürünü kuru saçınıza uygulayınız.

O uygulama saatlerinde banyo yapacaksanız banyodan sonra uygulayınız ancak banyo yapmayacaksanız direk kullanabilirsiniz.Banyo sonrası kullanmanın sebebi uygulamadan 4-5 saat sonraya kadar etkisinin devam etmesidir.

Seyrekleşmiş yada dökülme olan bölgeyi ıslatacak şekilde her uygulamada damlalık ile toplam 1 ml damlatınız yada sprey ile 6 püskürtme yapınız.Uygulama alanı geniş değilse ve daha az ürünle ıslaklık sağlayabiliyorsanız ihtiyaç kadar kullanınız.

Saçtaki olumlu değişimlerin görülebilmesi için gereken en kısa süre 3 aydır bu sebeple diğer bütün saç ürünleri gibi hairforte spreyi günde iki doz olarak en az 3 ay aralıksız kullanmalısınız.ilk 3 aydan sonra beklenen sonucu elde ettinizse kullanım sıklığını günde iki defaya düşürebilirsiniz.

Püskürtme yada damlatma işleminden sonra parmak uçlarınızla saç diplerinize 30 saniye kadar masaj yapınız.

Olumlu etkileri net bir şekilde gözledikten sonra

İlk üç ay kullanımdan sonra günde tek doza düşürebilirsiniz.6 ay kullanım sonrası istenilen sonuç elde edildiğinde iki günde bir dozuna inebilirsiniz.Dökülmede artış fark ederseniz yeniden günlük bir veya iki doza yükselmelisiniz.

Kadın tipi saç tipi saç dökülmesi ise bir yılın sonunda ürünü tümüyle kesebilirsiniz.

sac-dokulmesi-hairforte

37 Comments

Add a Comment
 1. Merhabalar. Ben yaklaşık bir yıl Hairforte spreyi, Xpecia tableti ve Sebamed günlük kullanım şampuanı kullandım (ilk 4-5 ay PRPde yaptırıyordum). Yaklaşık 2 ay önce tableti bıraktım ve son bir aydırda spreyi bıraktım. Şimdi ise Sebamed günlük kullanım şampuanı ve zinco tablet kullanıyorum. Son günlerde çok aşırı olmasada Ramazan’ın etkisi ile saç dökülmem biraz artı sanki.. benimde Son kullandığım Hairforte spreyimde bitmemişti yeniden kullanmaya başlıyım dedim. Kullandığım ilk gün hem sürüp mesaj yaptığımda hemde sabah kalktığımda yastıkta normalinden çok saç dökülmüştü. Kullanmaya devam mı etsem yoksa artık kullanmasam mı karar veremedim. İyi günler..

  1. Ne kadar süre ara veediniz bilmiyorum ama saçlarınızın dökülmesini istemiyorsanız ürün kullanmanız gerekir.kullanıldığı sürece etkilidir genetik dökülmede.önemi yok diyorsanız siz bilirsiniz

 2. Merhabalar , hairforteyi 3 aydır kullanıyorum , oldukça faydasını gördum dökülmelerim tamamen durdu , fakat son 1 aydır çok felaket bir kaşıntı var saç derimde bunun için ne yapmalıyım.

  1. Alerjik reaksiyon düşündürüyor, ürünü kesmeniz gerekir, firma ile görüşüp antialerjik olanını temin edebilirsiniz.

 3. Merhaba hocam, 20 yaşındayım genetik dökülme problemim var bugün saçımı 3 e vurdum ve hair forte sprey ve sawpoo şampuanı kullanmaya başladım . Ortalama spreyi kaç fıs sıkmalıyız ve şampuanı her gün mü kullanmalıyız?

  1. Dökülme alanının genişliğine göre tüm alana 4-6 fıs yeterlidir. Arkasından mutlaka tüm cildin ıslandığından emin olunmalıdır. Şampuan her yıkamada kullanılabilir.

   1. Elimle masaj yapıp yaymaya çalışıyorum hocam bügün 11 de başladım . İnşallah olumlu sonuç alırım ya moralim çok bozuldu yanlar falan bayağı açılmış uzunken pek belli olmuyordu.

 4. Sayın Atilla kaya Hocam merhaba 4 gün önce saç ekimi yaptırdım, 10. Gün vitamin seti şampuan vereceklerini söylediler sizin yorumlarda ki tavsiyenize uyarak xpecia tablet hair fort sprey ve sawpoo şampuan aldım bugün kullanmaya başladım donör bölge halen yara vaziyette fito krem de sürüyorum doğrumu yapıyorum bilgilendirirmisiniz saygılarımla

  1. Ilk yıkamadan sonra sprey kullanmaya başlayabilirsiniz. Xpecia tablete hemen başlayabilşrsiniz. Günde iki doz alın. Donör bölge zamanla yara iyileşme hızınıza göre düzelecektir. Sawpoo şampuan kullanabilirsiniz.

 5. Atilla hocam,ben 1 ay önce saç ektirdim ama genelde tam dökülme yoktu sıklaştırma şeklinde oldu,vitamin hapı kullanıyorum,saçlarımı daha çok güçlendirmek için ve hairforte sprey kullanmaya başlıycam,kullanma dozu nasıl şekilde olmalı,günde 1 defa yeterlimidir?

  1. Günde tek doz akşamları yatmadan önce kullanabilirsiniz.

 6. hocam yaklaşık 3-4 yıldır xpecia tablet erkek kullanıyorum ama saçlarımda artık dökülme arttı vucut alıştığı için xpecianın fayda etmemesi mümkün müdür acaba ?

  1. Hayır bu sorunun nedeni tek başına xpecia yeterli gelmiyor demektir.beraberinde hairforte sprey de kullanmalısınız

 7. Hairforte sprey aldım. Kullandıktan sonra bi akşam kullanıp saat 10 1e gibi yatsam sabah öğlen gibi duş alsam bi sakıncası olur mu illa dört saat sonra yıkamam mı gerekli ?

  1. Günde 2 defa uygulayın,uygulama sonrazı en az 4 saat saçlı deride kalsın, onun harcinde istediğiniz zaman yıkanabilirsiniz

 8. Merhaba, hairfote ve xpecia tableti birlikte kullanıyorum iki yıldır, boyle yorumlardan tavsiyelerden yola çıkarak vs. ilk zamanlar dökülme durdu gibi oldu fakat son zamanlarda birdenbire şakaklarda hızlı bir artış gözlemledim ve ikisini de tekrardan günde iki doza cikardim, bu bundan sonra fayda göstermeyecegi anlamına mı geliyor, ne tavsiye ediyorsunuz?

  1. Merhaba
   Genetik tip dökülmede DHT nin pik yaptığı dönemlerde günde tek doz yererli gelmeyebilir.düzenli kullanırsanız sorun beklenmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HairForte Sprey © 2018