Hairforte Sprey Kullanım Şekli

Hairforte sprey + damla kullanım şekli

hairforte-sprey-4

Kullanmadan önce ürünün şişesini iyice çalkalayınız.

Ürünü kuru saçınıza uygulayınız.

O uygulama saatlerinde banyo yapacaksanız banyodan sonra uygulayınız ancak banyo yapmayacaksanız direk kullanabilirsiniz.Banyo sonrası kullanmanın sebebi uygulamadan 4-5 saat sonraya kadar etkisinin devam etmesidir.

Seyrekleşmiş yada dökülme olan bölgeyi ıslatacak şekilde her uygulamada damlalık ile toplam 1 ml damlatınız yada sprey ile 6 püskürtme yapınız.Uygulama alanı geniş değilse ve daha az ürünle ıslaklık sağlayabiliyorsanız ihtiyaç kadar kullanınız.

Saçtaki olumlu değişimlerin görülebilmesi için gereken en kısa süre 3 aydır bu sebeple diğer bütün saç ürünleri gibi hairforte spreyi günde iki doz olarak en az 3 ay aralıksız kullanmalısınız.ilk 3 aydan sonra beklenen sonucu elde ettinizse kullanım sıklığını günde iki defaya düşürebilirsiniz.

Püskürtme yada damlatma işleminden sonra parmak uçlarınızla saç diplerinize 30 saniye kadar masaj yapınız.

Olumlu etkileri net bir şekilde gözledikten sonra

İlk üç ay kullanımdan sonra günde tek doza düşürebilirsiniz.6 ay kullanım sonrası istenilen sonuç elde edildiğinde iki günde bir dozuna inebilirsiniz.Dökülmede artış fark ederseniz yeniden günlük bir veya iki doza yükselmelisiniz.

Kadın tipi saç tipi saç dökülmesi ise bir yılın sonunda ürünü tümüyle kesebilirsiniz.

sac-dokulmesi-hairforte

51 Comments

Add a Comment
 1. 3 yıl önce aldığım hair forte sprey şimdi kullansam bir sıkıntı olurmu. şişenin üzerinde son kullanım tarihi yoktu.

  1. Kutuyu yeni alacaksanız kullanabilirsiniz

 2. Merhaba. Ürün açtıktan sonra ne kadar süre kullanabiliriz? Ürün bitene kadar mı yoksa belli bir süre içerisinde mi tüketmek gerekir? Şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  1. ürüküş açtıktan sonra en geç 2 yıl içinde tüketmelsiniz.

 3. İyi günler hairforte kadın saç spreyini 10 gündür talimatına uygun şekilde kullanıyorum ve saç derinde aşırı kabuklaşmalar meydana geldi. Bu normal mi devam etmelimiyim yoksa bırakmalımıyım

  1. Bazı hassas kişilerde alerjik reaksiyona neden olabiliyor.fakat normal de Kanlanmanın artması ile birlikte saçlı deride de yenilenme hızlanıyor. Buna bağlı kepek vb durumlar görülebiliyor. Eğer kızarıklık yoksa ve çok rahatsız edici değil ise devam etmenizi öneririm. Ya da firma ile iletişime geçerek antialerjik olanını temin edebilirsiniz.

 4. İlk 3 ay günde 2 defa kullanılacak demişsiniz . Yani günde 2 defa duş alacağımız anlamına geliyor bu yanlış anlamadıysam değil mi ? Şu ilk 3 ay kullanımı biraz daha açık yazabilir misiniz ?

  1. Hayır iki defa duş almanıza gerek yok. Duş almadan uygulayabilirsiniz.

 5. Merhaba, ürünü 2 doz kullandığımız için illaki dışarıdayken de kafamızda oluyor, güneş ışığının, sıcağın yada başka dış etmenlerin bir zararı olur mu dışarıdayken?

  1. Hayır, olmaz. Ama şapka takabilirsiniz

 6. Evet saç kısa ise daha kolay uygulanır.çok sıcak havalarda sadece akşamları kullanabilirsiniz, destek için xpecia tabler başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HairForte Sprey © 2018