Hairforte Sprey Kullanım Şekli

Hairforte sprey + damla kullanım şekli

hairforte-sprey-4

Kullanmadan önce ürünün şişesini iyice çalkalayınız.

Ürünü kuru saçınıza uygulayınız.

O uygulama saatlerinde banyo yapacaksanız banyodan sonra uygulayınız ancak banyo yapmayacaksanız direk kullanabilirsiniz.Banyo sonrası kullanmanın sebebi uygulamadan 4-5 saat sonraya kadar etkisinin devam etmesidir.

Seyrekleşmiş yada dökülme olan bölgeyi ıslatacak şekilde her uygulamada damlalık ile toplam 1 ml damlatınız yada sprey ile 6 püskürtme yapınız.Uygulama alanı geniş değilse ve daha az ürünle ıslaklık sağlayabiliyorsanız ihtiyaç kadar kullanınız.

Saçtaki olumlu değişimlerin görülebilmesi için gereken en kısa süre 3 aydır bu sebeple diğer bütün saç ürünleri gibi hairforte spreyi günde iki doz olarak en az 3 ay aralıksız kullanmalısınız.ilk 3 aydan sonra beklenen sonucu elde ettinizse kullanım sıklığını günde iki defaya düşürebilirsiniz.

Püskürtme yada damlatma işleminden sonra parmak uçlarınızla saç diplerinize 30 saniye kadar masaj yapınız.

Olumlu etkileri net bir şekilde gözledikten sonra

İlk üç ay kullanımdan sonra günde tek doza düşürebilirsiniz.6 ay kullanım sonrası istenilen sonuç elde edildiğinde iki günde bir dozuna inebilirsiniz.Dökülmede artış fark ederseniz yeniden günlük bir veya iki doza yükselmelisiniz.

Kadın tipi saç tipi saç dökülmesi ise bir yılın sonunda ürünü tümüyle kesebilirsiniz.

sac-dokulmesi-hairforte

75 Comments

Add a Comment
 1. Merhaba benim kaşlarım dökülüyor bu yüzden doktorum tavsiye etti . Saçta uygulan 3 saatlik süre kaş için de geçerli mi ? Ve ben günde iki kez gece gündüz kullanıyor gece uyumadan önce sürüyorum sabah yıkıyorum ve kalktığımda kabuk atıyor bu normal mi acaba ??

  1. Sadece kıl köklerinde değil dolaşımı uyandığı için cilttede yenilenme hızı artar bu nedenle eğer çok yoğun değilse kullanmaya devam edin fakat kaçta hairforte spreyden daha çok Sade losyon kullanmanız daha iyi cevap alırsınız.

 2. 20 gündür kullanıyorum ve saçlarım aşırı dökülüyor.xpecia tablette kullanıyorum.ne yapmalıyım.saç dökülmesini durdurur yazıyor her yerde.benimkini 2 katına çıkardı.devam etmeli miyim yoksa bırakayım mı:((

  1. Bu dökülme normal, çünkü kalite kaybeden minyatürleşen bütün kıllar alttan yeni sağlıklı ve kalıcı saçlar geldiği için dökülecek. Sabırlı olmalısınız

 3. Sacta 6 7 saat kalsa sorun olmurmu. Yani uzun sure kalsa

  1. Hayır sorun olmaz, kalabilir. Ama yıkama yapacaksanız Maximum eminim için en az 4 saat kalmalı, istediğiniz zaman yıkayabilirsiniz.

 4. Merhaba, saç ekimi sonrası kullanımını önerir misiniz? Önerirseniz saç ekiminden kaç gün sonra kullanılmalı? Bilgi vermenizi rica ederim.

  1. İlk yıkamadan sonra kullanabilirsiniz. Kan dolaşımını artıracağı için şok dökülmeyi azaltır.

 5. Bende 1 aydır kullanıyorum dökülmem cok fazla eczane bana bayan için olan haiforte vermedi erkek için olanı verdiler.acaba ondan dökülüyor. Erkek hairforte bayan kullanmasinin sakıncası var mi bilgi verirseniz sevinirim.

 6. saçlarımın geri kalanına göre ileri saçlarım yavaşça büyüyor. Ayrıca bu ürünü neredeyse bir ay kullanıyorum ve saçlarım dükuliyor ve saç derimden gelen beyaz şeyler dışında herhangi bir etkisi göremiyorum. herhangi bir öneri lütfen kullanmaya devam etmeli mıyım yada kullanmayı bırakmalı mıyım.

  1. Hairforte spreyi kullanmaya başladıktan sonra doku kanlanmasının,beslenmesinin artması ile alttan sağlıklı kökleri gelişim hızı artar Buda minyatürleşmiş, zayıflamış saç kıllarını dökülmesini hızlandırır. İlk başta aylık dönemde dökülmesin artması normal. Sabırlı olmalısınız. Yaklaşık 45. Günden itibaren saçlarınızdaki olumlu gelişmeleri yeni gelen kılları görmeye başlayabilirsiniz. (eğer bu -25 yaşlarında iseniz 45. Günlerde eğer yaşınız daha büyük ise üç altı ay kadar zaman alabilir.)

 7. Hocam benim saçlarım çok gür kalın telli 26 yaşındayım abartmak istemiyorum çok iltifat alıyorum ara sıra boyarım banyo yaparken gün içerisinde 15 tane dökülmeye başladı kullansam hairforte önerirmisiiniz

  1. Herhangi bir sorun yoksa kullanmanız gerekmez. Fakat boya yapıyorsanız saç kalitesini korumak için biotin tablet kullanabilirsiniz.

 8. Merhabalar merak ettiğim konu saçlar ne zaman çıkar ben xpecia tablet ve hair forte kullanıyorum 1 buçuk ay oldu saç diplerinde küçük küçük tüyler var bu tüyler ne zaman saç olur kalınlaşır ya da kalımlaşırmı yani saç haline gelirmi gelirse tahminen ne zaman kaçıncı ayda gözle görülür bir fark etki olur cevaplarsanız sevinirim.

 9. Başlangıçta minyatürleşen kalite kaybetmiş tüm saçlarınız alttan yeni sağlıklı ve kalıcı kılların gelişi uyarıldığı için dökülecektir.neden genetik dökülme ise bir ayda bırakmanız doğru olmaz. Saçınızın sağlıklı bir şekilde kalmasını istediğiniz sürece kullanmanız gerekir. Hiç bir nedenle gerek sistemik hastalıklar nedeniyle olsa da saç dökülmesi tedavisi en az 3-6 aydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HairForte Sprey © 2018