Hairforte Sprey Kullanım Şekli

Hairforte sprey + damla kullanım şekli

hairforte-sprey-4

Kullanmadan önce ürünün şişesini iyice çalkalayınız.

Ürünü kuru saçınıza uygulayınız.

O uygulama saatlerinde banyo yapacaksanız banyodan sonra uygulayınız ancak banyo yapmayacaksanız direk kullanabilirsiniz.Banyo sonrası kullanmanın sebebi uygulamadan 4-5 saat sonraya kadar etkisinin devam etmesidir.

Seyrekleşmiş yada dökülme olan bölgeyi ıslatacak şekilde her uygulamada damlalık ile toplam 1 ml damlatınız yada sprey ile 6 püskürtme yapınız.Uygulama alanı geniş değilse ve daha az ürünle ıslaklık sağlayabiliyorsanız ihtiyaç kadar kullanınız.

Saçtaki olumlu değişimlerin görülebilmesi için gereken en kısa süre 3 aydır bu sebeple diğer bütün saç ürünleri gibi hairforte spreyi günde iki doz olarak en az 3 ay aralıksız kullanmalısınız.ilk 3 aydan sonra beklenen sonucu elde ettinizse kullanım sıklığını günde iki defaya düşürebilirsiniz.

Püskürtme yada damlatma işleminden sonra parmak uçlarınızla saç diplerinize 30 saniye kadar masaj yapınız.

Olumlu etkileri net bir şekilde gözledikten sonra

İlk üç ay kullanımdan sonra günde tek doza düşürebilirsiniz.6 ay kullanım sonrası istenilen sonuç elde edildiğinde iki günde bir dozuna inebilirsiniz.Dökülmede artış fark ederseniz yeniden günlük bir veya iki doza yükselmelisiniz.

Kadın tipi saç tipi saç dökülmesi ise bir yılın sonunda ürünü tümüyle kesebilirsiniz.

sac-dokulmesi-hairforte

93 Comments

Add a Comment
 1. 5 ay boyunca günde ikş defa kullanıp sonra günde 1 e düşürsek bi sakıncası olurmu

 2. Merhabalar size danışmak istediğim bir konu var; 4 ay boyunca düzenli bir şekilde xpecia tabletle beraber ikisinide günde iki kere kullandım 4. Aydan sonra 5 6 ve 7. Aylarda günde bir kullanıp 7. Aydan sonra 2 günde 1 kullansam örnek olarak 1.gün hair forteyi tek kullanım (1ml) 2.gün xpecia 1 tablet 3.gün yine hair forte tek kullanım (1ml) 4.gün xpecia 1 tablet olarak bu düzende gitsem 1 haftalık rutin ve sürekli kullanımım bu olsa hem ekonomik hemde sürekli kullanımı azaltmaya yönelik kullansam etkisi azalırmı saçlarım tekrar dökülürmü yani aralıklı ama sürekli rutin bir kullanım haline getirsem bi sakıncası olurmu?
  (4.aydayım saçlarımın dökülmesi azaldı normal bi hale geldi ve saçlarım kalitesi arttı)
  Bilgilendirirseniz sevinirim.

 3. Merhaba
  Saca uygulamadan sonra yikanmasa bi sorun olusturur mu?

  1. Hayır, oluşturmaz. Saçlı deride maximum emilim için 4 saat kalması gerekiyor

 4. Saç ekiminden sonra x- pecia ile kullanımında hair forte kullanımında vücuda saç için gerekli olan vitaminlerin aşırı alınması zararlı mıdır? Kullanmamı önerirseni almayı düşünüyorum

  1. kullanmanız halinde eğer saç ekiminin ilk günleri ise şok dökülmeyi azaltır. Şok dökülme dönemi geçtiyse dökülen saçların daha erken dönemde daha kaliteli çıkmasını sağlar. tüm bunların yanı sıra genetik dökülme ile dökülmüş olan saçlarınızın bir kısmı tekrar çıkacağı için daha yoğun bir saçınız olur. Kullanmanızı öneririm

 5. Bioksin şampuan kullanıyorum, ikisini birlikte kullanabilir miyim, olumlu veya olumsuz etkisi ne olabilir?

  1. Kullanabilirsiniz.Sorun olmaz.

 6. Şuan yaklaşık 1 aydan beri kullanıyorum mavi suyla beraber kullanıyorum faydası olur mu olmaz mı

  1. mavi suyu kullanmanıza gerek yok.

 7. 49 yaşında bir bayanım. Hairforte sprey – erkek ve xpecia erkek kullanmam sclinic tarafından önerildi . 1,5 aydır günde 2 kez hairforte sprey ve xspecia kullanıyorum ama aşırı saç dökülmesi başladı. Bu durum bu aşamada normal midir ?

  1. Normal , başlangıçta minyatürleşen ,kalite kaybeden kıllar dökülür,alttan yeni sağlıklı kıllar gelir.49 yaşında iseniz erkek Xpecia tablet yeeine Menopecia tablet kullanmanız daha iyi sonuç verir

 8. Bölgesel kan dolaşımını artmasına bağlı bu hız oluşabilir, uyguladığınız miktarı azaltın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HairForte Sprey © 2018