Hairforte Sprey Kullanım Şekli

Hairforte sprey + damla kullanım şekli

hairforte-sprey-4

Kullanmadan önce ürünün şişesini iyice çalkalayınız.

Ürünü kuru saçınıza uygulayınız.

O uygulama saatlerinde banyo yapacaksanız banyodan sonra uygulayınız ancak banyo yapmayacaksanız direk kullanabilirsiniz.Banyo sonrası kullanmanın sebebi uygulamadan 4-5 saat sonraya kadar etkisinin devam etmesidir.

Seyrekleşmiş yada dökülme olan bölgeyi ıslatacak şekilde her uygulamada damlalık ile toplam 1 ml damlatınız yada sprey ile 6 püskürtme yapınız.Uygulama alanı geniş değilse ve daha az ürünle ıslaklık sağlayabiliyorsanız ihtiyaç kadar kullanınız.

Saçtaki olumlu değişimlerin görülebilmesi için gereken en kısa süre 3 aydır bu sebeple diğer bütün saç ürünleri gibi hairforte spreyi günde iki doz olarak en az 3 ay aralıksız kullanmalısınız.ilk 3 aydan sonra beklenen sonucu elde ettinizse kullanım sıklığını günde iki defaya düşürebilirsiniz.

Püskürtme yada damlatma işleminden sonra parmak uçlarınızla saç diplerinize 30 saniye kadar masaj yapınız.

Olumlu etkileri net bir şekilde gözledikten sonra

İlk üç ay kullanımdan sonra günde tek doza düşürebilirsiniz.6 ay kullanım sonrası istenilen sonuç elde edildiğinde iki günde bir dozuna inebilirsiniz.Dökülmede artış fark ederseniz yeniden günlük bir veya iki doza yükselmelisiniz.

Kadın tipi saç tipi saç dökülmesi ise bir yılın sonunda ürünü tümüyle kesebilirsiniz.

sac-dokulmesi-hairforte

5 Comments

Add a Comment
 1. hocam selamlar yaklasık bir haftadan fazla süredir hairforte erkek sprey kullanıyorum genetik dökülmem var baya kaşıntı yapıyor hocam bu ilaç ilk gün çok yaptı bir de bi hafta sonra yaptı alerjik bişey oldugunu sanmıyorum cünkü bu ilacı kullanmadan bir hafta önce de kepeklenmelerim vardı onları söktüm altından pembe kızarık deri falan geldi yine kaşınıyordu bide aşırı kepeklenme yapıyor hocam kafa derisi döküyorum yani bu sorunlara çözümünüz nedir? teşekkürler
  Uzman
  ilaca bir süre ara verin düzelmezse dermatologla görüşün, seboreik dermatit olabilir.

  1. merhaba hocam dermotologla görüştüm bugün yukardaki sorunu anlattım hairforte a devam et dedi seboreik dermatit ortaya cıkmıs losyon verdi beraberinde ikisinide günde 2 defa uygulayacagım..kaç günde gecer seboreik dermatit..teşekkürler
   Uzman
   Losyonu düzenli kullanırsanız 2-4 günde ciddi rahatlama olması beklenir.

 2. selam hocam benim bir ayım dolmak üzere kaşıntılarım iyice azaldı allaha sükür ama dökülme hala aynı gibi geliyo bazen azalmış gibi geliyo 18 yaşındayım saçım baya seyrek benim sürerken masaj yaparken cok kırılıyor hocam.. bu arada seboreik dermatiti arastırdım biraz benimkine benziyor bi cildiyeye gidecegim fakat sorum şu hocam ilk ayım doldu hala dökülme devam ediyor 3.cü ay bitince yeni saçlarım cıkmıs olacak mı ve dökülmem durmuş olacak mı?cevabınızı bekliyorum,teşekkürler..
  Uzman
  İlk üç ay dökülmeler devam edecektir kullanmaya devam edin. 3. aydan sonra yeni saçlarınız gelmeye başlar.

 3. Merhaba hocam benim sorum hair forte bayan spreyi kaşım için kullanabilirmiyim çünkü benim sorunum kaşımda dökülenler yerine yenisini çıkarır mi ve killarin kalitesini arttırır mi bunu merak ediyorum bir forum sitesinde bu tarz forte ürünleri kaşı için kullanan birine rastlamistim zararı olur mu dökme yapar mi
  Uzman
  Kullanabilirsiniz ama erkek tipini kullanmanız daha etkili olur, dikkat edin spreyi kullanmak zordur. Ucu pamuklu çubukla sürmeye çalışın. Etrafa yayarsanız etraftaki kıllar da canlanır.

 4. merhaba bir sorum var ilacı kafa derimize nemli kalmayacak sekildemi yedirmemiz gerekiyor çünkü kafamda tümsek tümsek birikintier olusuyor ikinci bir soru da banyodan ne kadar sonra sürmeliyim çünkü kafa derisi nemli kalıyor ve yukarda bahsettigim tümsek tümsek yer yer birikintiler bundan mı kaynaklanıyor…teşekkürler
  Uzman
  ilacın aktivitesi 4 saat sürer ve sonrasında biter. Banyodan bağımsız bir şekilde günlük yaşam şeklinize göre kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HairForte Sprey © 2018