Hairforte Sprey Kullanım Şekli

Hairforte sprey + damla kullanım şekli

hairforte-sprey-4

Kullanmadan önce ürünün şişesini iyice çalkalayınız.

Ürünü kuru saçınıza uygulayınız.

O uygulama saatlerinde banyo yapacaksanız banyodan sonra uygulayınız ancak banyo yapmayacaksanız direk kullanabilirsiniz.Banyo sonrası kullanmanın sebebi uygulamadan 4-5 saat sonraya kadar etkisinin devam etmesidir.

Seyrekleşmiş yada dökülme olan bölgeyi ıslatacak şekilde her uygulamada damlalık ile toplam 1 ml damlatınız yada sprey ile 6 püskürtme yapınız.Uygulama alanı geniş değilse ve daha az ürünle ıslaklık sağlayabiliyorsanız ihtiyaç kadar kullanınız.

Saçtaki olumlu değişimlerin görülebilmesi için gereken en kısa süre 3 aydır bu sebeple diğer bütün saç ürünleri gibi hairforte spreyi günde iki doz olarak en az 3 ay aralıksız kullanmalısınız.ilk 3 aydan sonra beklenen sonucu elde ettinizse kullanım sıklığını günde iki defaya düşürebilirsiniz.

Püskürtme yada damlatma işleminden sonra parmak uçlarınızla saç diplerinize 30 saniye kadar masaj yapınız.

Olumlu etkileri net bir şekilde gözledikten sonra

İlk üç ay kullanımdan sonra günde tek doza düşürebilirsiniz.6 ay kullanım sonrası istenilen sonuç elde edildiğinde iki günde bir dozuna inebilirsiniz.Dökülmede artış fark ederseniz yeniden günlük bir veya iki doza yükselmelisiniz.

Kadın tipi saç tipi saç dökülmesi ise bir yılın sonunda ürünü tümüyle kesebilirsiniz.

sac-dokulmesi-hairforte

146 Comments

Add a Comment
 1. Hocam Merhaba,

  ben 5 yıl önce saç kıran oldum şimdi ise Haırforte sprey kullandım saçlarım geldi ne zamana kadar kullanmalıyım? bırakırsam yine dökülme olur mu?

  bilgi için teşekkürler.

 2. Bu ilacı kullanıp bıraktıktan sonra saçta dökülme olur mu ?

  1. Neden genetik dökülme değilse dökülmez.

 3. Erkek tipi dökülmeyse ömür boyu 2 günde bir bir doz mu kullanmamız gerekiyor?

 4. Iyice çalkalayarak kullanın.

 5. Hairforte ve expecia tablet kullaniyorum 1 yıldır..Menopozdayım Hairforte spreyi 2 günde bir tek doz mu yoksa 2 gunde bir iki doz mu kullanmamız gerekiyor? Expecia tableti günde 1 kullanıyorum.yeterli mi? Hem Erkek tipi hem de kadın tipi dökülmem var.Ömurboyu 2 günde bir doz mu kullanmalıyım? Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HairForte Sprey © 2018